Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u onder Instellingen. Via de knop “Instellingen” kan u uw toestemming voor het gebruik van cookies aanpassen.

Instellingen

MONSEREZ AALBEKE.

Moeskroensesteenweg 383
8511 Kortrijk-Aalbeke

Telefoon: 056 43 91 91
E-mail: info@monserezaalbeke.net.bmw.be


Jean-François Monserez
Jean-François Monserez
Concessiehouder
David Pattyn
David Pattyn
Concessie Verantwoordelijke

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: David.Pattyn@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: David.Pattyn@monserez.net.bmw.be


Nic Steyaert
Nic Steyaert
Commercieel Directeur

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: nic.steyaert@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: nic.steyaert@monserez.net.bmw.be
Damien Catteau
Damien Catteau
Commercieel Afgevaardigde

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: Damien.Catteau@Monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: Damien.Catteau@Monserez.net.bmw.be
Pieterjan Baekelant
Pieterjan Baekelant
Commercieel Afgevaardigde

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: Pieterjan.Baekelant@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: Pieterjan.Baekelant@monserez.net.bmw.be
Heino De Frene
Heino De Frene
Verkoper BMW Premium Selection

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: heino.de-frene@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: heino.de-frene@monserez.net.bmw.be
Hakim Decaestecker
Hakim Decaestecker
Verkoper BMW Premium Selection

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: Hakim.Decaestecker@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: Hakim.Decaestecker@monserez.net.bmw.be
Charles Monserez
Charles Monserez
Verkoper BMW M

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: Charles.Monserez@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: Charles.Monserez@monserez.net.bmw.be
Margaux De Coninck
Margaux De Coninck
Sales administration & support

Telefoon: 056 43 91 97 056 43 91 97
E-mail: margaux.de-coninck@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 97 056 43 91 97
E-mail: margaux.de-coninck@monserez.net.bmw.be


David Pattyn
David Pattyn
Concessie Verantwoordelijke

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: David.Pattyn@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: David.Pattyn@monserez.net.bmw.be
Els Lezy
Els Lezy
Receptie

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: Els.Lezy@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: Els.Lezy@monserez.net.bmw.be
Kristof Vandewinckele
Kristof Vandewinckele
Receptie
Tom Dewaele
Tom Dewaele
Receptie

Tom Dewaele

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: Tom.Dewaele@monserez.net.bmw.be

Tom Dewaele

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: Tom.Dewaele@monserez.net.bmw.be
Bart Bostoen
Bart Bostoen
Receptie

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: bart.bostoen@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: bart.bostoen@monserez.net.bmw.be




Benoit Leterme
Benoit Leterme
Magazijnier

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: benoit.leterme@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: benoit.leterme@monserez.net.bmw.be
Pedro Boudrez
Pedro Boudrez
Magazijnier

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: pedro.boudrez@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: pedro.boudrez@monserez.net.bmw.be


Frederic Vandenbussche
Frederic Vandenbussche


Thomas Cuvelier
Thomas Cuvelier
Verantwoordelijke Boekhouding

Telefoon: 057 21 92 93 057 21 92 93
E-mail: thomas.cuvelier@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 057 21 92 93 057 21 92 93
E-mail: thomas.cuvelier@monserez.net.bmw.be


Ria Depraeter
Ria Depraeter
Marketing Coördinator

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: ria.depraeter@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: ria.depraeter@monserez.net.bmw.be

Verkoop

Moeskroensesteenweg 383
8511 Kortrijk-Aalbeke

Contact

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: nic.steyaert@monserez.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:00 - 12:00 & 13:30 - 18:30
Vr : 09:00 - 12:00 & 13:30 - 18:00
Za : 09:00 - 12:00 & 13:30 - 17:00

Tweedehands

Moeskroensesteenweg 383
8511 Kortrijk-Aalbeke

Contact

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: heino.de-frene@monserez.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:00 - 12:00 & 13:30 - 18:30
Vr : 09:00-12:00 & 13h30 - 18:00
Za : 09:00 - 12:00 & 13:30 - 17:00

Receptie

Moeskroensesteenweg 383
8511 Kortrijk-Aalbeke

Contact

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: David.Pattyn@monserez.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 07:45 - 12:00 & 13:00 - 18:30
Vr : 07:45 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Za : 08:30 - 12:00

Magazijn

Moeskroensesteenweg 383
8511 Kortrijk - Aalbeke

Contact

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: Pedro.Boudrez@monserez.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00
Vr : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 16:00
Za : Gesloten
BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
Maak een Salesafspraak.

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
Volg onze nieuwtjes.

Volg onze nieuwtjes.

Naar de news
Top