Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

MONSEREZ AALBEKE.

Moeskroensesteenweg 383
8511 Kortrijk-Aalbeke

Telefoon: 056 43 91 91
E-mail: info@monserezaalbeke.net.bmw.be
Naverkoop Aalbeke: Gesloten van 21/07 t.e.m. 05/08

Naverkoop Ieper: Gesloten van 21/07 t.e.m. 05/08

Naverkoop Kortrijk: Gesloten van 05/08 t.e.m. 19/08

De verkoop blijft open in de 3 concessies.

Jean-François Monserez
Concessiehouder
David Pattyn
Concessie Verantwoordelijke

Telefoon: 056 43 91 99 056 43 91 99
E-mail: David.Pattyn@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 99 056 43 91 99
E-mail: David.Pattyn@monserez.net.bmw.be


André Bonnel
Commercieel Directeur

Telefoon: 056 37 43 86 / 0479 12 69 11 056 37 43 86 / 0479 12 69 11
E-mail: andre.bonnel@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 37 43 86 / 0479 12 69 11 056 37 43 86 / 0479 12 69 11
E-mail: andre.bonnel@monserez.net.bmw.be
Bart Roobrouck
Group Sales Manager

Téléphone: 056 36 30 76 056 36 30 76
E-mail: Bart.Roobrouck@monserez.net.bmw.be

Téléphone: 056 36 30 76 056 36 30 76
E-mail: Bart.Roobrouck@monserez.net.bmw.be
Damien Catteau
Commercieel Afgevaardigde

Telefoon: 056 43 91 93 056 43 91 93
E-mail: Damien.Catteau@Monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 93 056 43 91 93
E-mail: Damien.Catteau@Monserez.net.bmw.be
Pieterjan Baekelant
Commercieel Afgevaardigde

Telefoon: 056 43 91 92 056 43 91 92
E-mail: Pieterjan.Baekelant@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 92 056 43 91 92
E-mail: Pieterjan.Baekelant@monserez.net.bmw.be
Morgan Vercruysse
Commercieel Afgevaardigde

Telefoon: 056 43 91 97 056 43 91 97
E-mail: morgan.vercruysse@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 97 056 43 91 97
E-mail: morgan.vercruysse@monserez.net.bmw.be
Heino De Frene
Verkoper BMW Premium Selection

Telefoon: 056 43 91 90 056 43 91 90
E-mail: heino.de-frene@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 90 056 43 91 90
E-mail: heino.de-frene@monserez.net.bmw.be
Hakim Decaestecker
Verkoper BMW Premium Selection

Telefoon: 056 43 91 96 056 43 91 96
E-mail: Hakim.Decaestecker@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 96 056 43 91 96
E-mail: Hakim.Decaestecker@monserez.net.bmw.be
Olivier Stevens
Commercieel Afgevaardigde B2B

Telefoon 057/22 36 69 057/22 36 69
E-mail: Olivier.Stevens@monserez.net.bmw.be

Telefoon 057/22 36 69 057/22 36 69
E-mail: Olivier.Stevens@monserez.net.bmw.be
Charles Monserez
Verkoper BMW M

Telefoon: 057 22 36 60 057 22 36 60
E-mail: Charles.Monserez@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 057 22 36 60 057 22 36 60
E-mail: Charles.Monserez@monserez.net.bmw.be


David Pattyn
Concessie Verantwoordelijke

Telefoon: 056 43 91 99 056 43 91 99
E-mail: David.Pattyn@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 99 056 43 91 99
E-mail: David.Pattyn@monserez.net.bmw.be
Els Lezy
Receptie

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: Els.Lezy@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: Els.Lezy@monserez.net.bmw.be
Kristof Vandewinckele
Receptie
Tom Dewaele
Receptie

Tom Dewaele

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: Tom.Dewaele@monserez.net.bmw.be

Tom Dewaele

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: Tom.Dewaele@monserez.net.bmw.be
Bart Bostoen
Receptie

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: bart.bostoen@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: bart.bostoen@monserez.net.bmw.be




Benoit Leterme
Magazijnier

Telefoon: 056 43 91 94 056 43 91 94
E-mail: benoit.leterme@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 94 056 43 91 94
E-mail: benoit.leterme@monserez.net.bmw.be
Pedro Boudrez
Magazijnier

Telefoon: 056 43 91 94 056 43 91 94
E-mail: pedro.boudrez@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 94 056 43 91 94
E-mail: pedro.boudrez@monserez.net.bmw.be


Frederic Vandenbussche


Bart Roobrouck
Group Sales Manager & Financieel verantwoordelijke

Telefoon: 056 36 30 76 056 36 30 76
E-mail: Bart.Roobrouck@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 36 30 76 056 36 30 76
E-mail: Bart.Roobrouck@monserez.net.bmw.be


Ria Depraeter
Marketing Coördinator

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: ria.depraeter@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: ria.depraeter@monserez.net.bmw.be

Verkoop

Moeskroensesteenweg 383
8511 Kortrijk-Aalbeke

Contact

Telefoon: 056 36 30 76 056 36 30 76
E-mail: Bart.Roobrouck@monserez.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:00 - 12:00 & 13:30 - 18:30
Vr : 09:00 - 12:00 & 13:30 - 18:00
Za : 09:00 - 12:00 & 13:30 - 17:00

Tweedehands

Moeskroensesteenweg 383
8511 Kortrijk-Aalbeke

Contact

Telefoon: 056 43 91 96 056 43 91 96
E-mail: heino.de-frene@monserez.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:00 - 12:00 & 13:30 - 18:30
Vr : 09:00-12:00 & 13h30 - 18:00
Za : 09:00 - 12:00 & 13:30 - 17:00

Receptie

Moeskroensesteenweg 383
8511 Kortrijk-Aalbeke

Contact

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: David.Pattyn@monserez.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 07:45 - 12:00 & 13:00 - 18:30
Vr : 07:45 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Za : 08:30 - 12:00

Magazijn

Moeskroensesteenweg 383
8511 Kortrijk - Aalbeke

Contact

Telefoon: 056 43 91 94 056 43 91 94
E-mail: Pedro.Boudrez@monserez.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00
Vr : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 16:00
Za : Gesloten

Monserez Aalbeke

Phone
Moeskroensesteenweg 383 , 8511 Kortrijk-Aalbeke
Moeskroensesteenweg 383
8511 Kortrijk-Aalbeke

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top