Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u onder Instellingen. Via de knop “Instellingen” kan u uw toestemming voor het gebruik van cookies aanpassen.

Instellingen

Monserez Kortrijk.

Meensesteenweg 86
8500 Kortrijk

Telefoon: 056 37 43 86
E-mail: info@monserezkortrijk.net.bmw.be


Jean-François Monserez
Jean-François Monserez
Concessiehouder


Nic Steyaert
Nic Steyaert
Commercieel Directeur

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: nic.steyaert@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: nic.steyaert@monserez.net.bmw.be
Boudewijn Rodenbach
Boudewijn Rodenbach
Commercieel afgevaardigde

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: Boudewijn.Rodenbach@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: Boudewijn.Rodenbach@monserez.net.bmw.be
Carl Vansteenkiste
Carl Vansteenkiste
Commercieel afgevaardigde

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: Carl.Vansteenkiste@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: Carl.Vansteenkiste@monserez.net.bmw.be
Hakim Decaestecker
Hakim Decaestecker
Verkoper BMW Premium Selection

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: Hakim.Decaestecker@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: Hakim.Decaestecker@monserez.net.bmw.be
Heino De Frene
Heino De Frene
Verkoper BMW Premium Selection

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: heino.de-frene@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: heino.de-frene@monserez.net.bmw.be
Sabbe Mathias
Mathias Sabbe
Product Genius

Telefoon: +32 56 37 43 86 +32 56 37 43 86
E-mail: Mathias.Sabbe@Monserez.net.bmw.be

Telefoon: +32 56 37 43 86 +32 56 37 43 86
E-mail: Mathias.Sabbe@Monserez.net.bmw.be
Lieve Verbauwhede
Lieve Verbauwhede
Verkoopadministratie

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: lieve.verbauwhede@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: lieve.verbauwhede@monserez.net.bmw.be


Dominiek Victor
Dominiek Victor
Verantwoordelijke Naverkoop

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: Dominiek.Victor@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: Dominiek.Victor@monserez.net.bmw.be
Dimitri Vanhalst
Dimitri Vanhalst
Verantwoordelijke Naverkoop

Telefoon: 056 36 30 74 056 36 30 74
E-mail: dimitri.vanhalst@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 36 30 74 056 36 30 74
E-mail: dimitri.vanhalst@monserez.net.bmw.be
Gregory Vergalle
Gregory Vergalle
Receptionist

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: gregory.vergalle@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: gregory.vergalle@monserez.net.bmw.be
Sigfried Vandezande
Sigfried Vandezande
Receptionist

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: Sigfried.Vandezande@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: Sigfried.Vandezande@monserez.net.bmw.be
Erik Vermeirsch
Erik Vermeirsch
Receptionist

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: Erik.Vermeirsch@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: Erik.Vermeirsch@monserez.net.bmw.be
Ann Degrande
Ann Degrande
Receptionist

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: ann.degrande@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: ann.degrande@monserez.net.bmw.be


Stefaan Preneel
Stefaan Preneel
Werkplaatsleider

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: stefaan.preneel@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: stefaan.preneel@monserez.net.bmw.be


Dimitri Vanhalst
Dimitri Vanhalst
Verantwoordelijke Naverkoop

Telefoon: 056 36 30 74 056 36 30 74
E-mail: dimitri.vanhalst@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 36 30 74 056 36 30 74
E-mail: dimitri.vanhalst@monserez.net.bmw.be
Joran Olieux
Joran Olieux
Magazijnier

Telefoon: 056 36 30 72 056 36 30 72
E-mail: joran.olieux@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 36 30 72 056 36 30 72
E-mail: joran.olieux@monserez.net.bmw.be


Jürgen Couckuyt
Jürgen Couckuyt
Verantwoordelijke Carrosserie

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: Jurgen.couckuyt@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: Jurgen.couckuyt@monserez.net.bmw.be


Thomas Cuvelier
Thomas Cuvelier
Verantwoordelijke Boekhouding

Telefoon: 057 21 92 93 057 21 92 93
E-mail: thomas.cuvelier@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 057 21 92 93 057 21 92 93
E-mail: thomas.cuvelier@monserez.net.bmw.be


Ria Depraeter
Ria Depraeter
Marketing Coördinator

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: ria.depraeter@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: ria.depraeter@monserez.net.bmw.be

Verkoop

Meensesteenweg 86
8500 Kortrijk

Contact

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: nic.steyaert@monserez.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:00 - 12:00 & 13:30 - 18:30
Vr : 09:00 - 12:00 & 13:30 - 18:00
Za : 09:00 - 12:00 & 13:30 - 17:00

Naverkoop

Meensesteenweg 86
8500 Kortrijk

Contact

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: dominiek.victor@monserez.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 07:45 - 12:00 & 13:00 - 18:30
Vr : 07:45 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Za : Gesloten

Magazijn

Meensesteenweg 86
8500 Kortrijk

Contact

Telefoon: 056 36 30 72 056 36 30 72
E-mail: dimitri.vanhalst@monserez.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00
Vr : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 16:00
Za : Gesloten
BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
Maak een Salesafspraak.

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
Volg onze nieuwtjes.

Volg onze nieuwtjes.

Naar de news
Top