Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Monserez Kortrijk.

Meensesteenweg 86
8500 Kortrijk

Telefoon: 056 37 43 86
E-mail: info@monserezkortrijk.net.bmw.be
Naverkoop Aalbeke: Gesloten van 21/07 t.e.m. 05/08

Naverkoop Ieper: Gesloten van 21/07 t.e.m. 05/08

Naverkoop Kortrijk: Gesloten van 05/08 t.e.m. 19/08

De verkoop blijft open in de 3 concessies.

Jean-François Monserez
Concessiehouder


André Bonnel
Commercieel Directeur

Telefoon: 056 37 43 86 / 0479 12 69 11 056 37 43 86 / 0479 12 69 11
E-mail: andre.bonnel@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 37 43 86 / 0479 12 69 11 056 37 43 86 / 0479 12 69 11
E-mail: andre.bonnel@monserez.net.bmw.be
Bart Roobrouck
Group Sales Manager

Telefoon: 056 36 30 76 056 36 30 76
E-mail: Bart.Roobrouck@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 36 30 76 056 36 30 76
E-mail: Bart.Roobrouck@monserez.net.bmw.be
Boudewijn Rodenbach
Commercieel afgevaardigde
Carl Vansteenkiste
Commercieel afgevaardigde
Emile Callens
Commercieel Afgevaardigde

Telefoon: 056 36 30 78 056 36 30 78
E-mail: Emile.Callens@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 36 30 78 056 36 30 78
E-mail: Emile.Callens@monserez.net.bmw.be
Hakim Decaestecker
Verkoper BMW Premium Selection
Heino De Frene
Verkoper BMW Premium Selection

Telefoon: 056 43 91 90 056 43 91 90
E-mail: heino.de-frene@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 90 056 43 91 90
E-mail: heino.de-frene@monserez.net.bmw.be
Jordy Geeraert
Product Genius

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: jordy.geeraert@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: jordy.geeraert@monserez.net.bmw.be
Lieve Verbauwhede
Verkoopadministratie


Jürgen Couckuyt
Naverkoop verantwoordelijke

Telefoon: 056 36 30 70 056 36 30 70
E-mail: Jurgen.couckuyt@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 36 30 70 056 36 30 70
E-mail: Jurgen.couckuyt@monserez.net.bmw.be
Dominiek Victor
Receptionist

Telefoon: 056 36 30 73 056 36 30 73
E-mail: Dominiek.Victor@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 36 30 73 056 36 30 73
E-mail: Dominiek.Victor@monserez.net.bmw.be
Gregory Vergalle
Receptionist

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: gregory.vergalle@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: gregory.vergalle@monserez.net.bmw.be
Sigfried Vandezande
Receptionist

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: Sigfried.Vandezande@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: Sigfried.Vandezande@monserez.net.bmw.be
Erik Vermeirsch
Receptionist

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: Erik.Vermeirsch@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: Erik.Vermeirsch@monserez.net.bmw.be


Stefaan Preneel
Werkplaatsleider

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: stefaan.preneel@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 37 43 86 056 37 43 86
E-mail: stefaan.preneel@monserez.net.bmw.be


Dimitri Vanhalst
Magazijnier

Telefoon: 056 36 30 72 056 36 30 72
E-mail: dimitri.vanhalst@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 36 30 72 056 36 30 72
E-mail: dimitri.vanhalst@monserez.net.bmw.be
Wesley Boucke
Magazijnier

Telefoon: 056 36 30 72 056 36 30 72
E-mail: wesley.boucke@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 36 30 72 056 36 30 72
E-mail: wesley.boucke@monserez.net.bmw.be


Bernard Demeulemeester
Carrosserie


Bart Roobrouck
Financieel verantwoordelijke

Telefoon: 056 36 30 76 056 36 30 76
E-mail: bart.roobrouck@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 36 30 76 056 36 30 76
E-mail: bart.roobrouck@monserez.net.bmw.be


Ria Depraeter
Marketing Coördinator

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: ria.depraeter@monserez.net.bmw.be

Telefoon: 056 43 91 91 056 43 91 91
E-mail: ria.depraeter@monserez.net.bmw.be

Verkoop

Meensesteenweg 86
8500 Kortrijk

Contact

Telefoon: 056 36 30 76 056 36 30 76
E-mail: Bart.Roobrouck@monserez.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:00 - 12:00 & 13:30 - 18:30
Vr : 09:00 - 12:00 & 13:30 - 18:00
Za : 09:00 - 12:00 & 13:30 - 17:00

Naverkoop

Meensesteenweg 86
8500 Kortrijk

Contact

Telefoon: 056 36 30 73 056 36 30 73
E-mail: Jurgen.couckuyt@monserez.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 07:45 - 12:00 & 13:00 - 18:30
Vr : 07:45 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Za : Gesloten

Monserez

Meensesteenweg 86, 8500 Kortrijk
Meensesteenweg 86
8500 Kortrijk

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top